HISTORIA

Po 10 latach rygorystycznych badań w swoim laboratorium w Szwajcarii dr Paul Herzog, doktor honoris causa Instytutu Nobla, odkrył sekret pielęgnacji skóry. Inspirując się tlenem i jego organicznymi właściwościami nawilżającymi i antyseptycznymi, opracował formułę, która potrafi ustabilizować aktywny tlen w kremie.  

Do tej pory nikomu nie udało się dorównać jego osiągnięciom, a po dziś dzień rodzina Herzog trzyma opatentowaną formułę w tajemnicy. 

Wraz ze swoją żoną Karin, kosmetyczką, dr Herzog stworzył gamę wysoce skutecznych produktów kosmetycznych, które zwalczają starzenie się skóry i dbają o jej zdrową kondycję. Na cześć swojej ukochanej żony dr. Herzog nazwał linię produktów Karin Herzog.

Sekret tej pielęgnacji przekazywany jest z pokolenia na pokolenie.

Zgodnie z rodzinną tradycją stery marki Karin Herzog przejęła córka jej twórców, Noëlle, która wraz z mężem Donato pisze kolejne strony jej historii. Wszystkie formuły i przeciwstarzeniowe innowacje mają na celu zapewnić kobietom na całym świecie możliwość odzyskania młodzieńczego wyglądu i nieskazitelnie przejrzystej skóry.